
Голова Черкаської обласної партійної організації, голова Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області Юрій Тренкін взяв участь у нагородженні учасників відкритого чемпіонату міста Черкаси з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років та юнаків і дівчат до 15 років.
“Приємно бачити, що дзюдо на Черкащині продовжує розвиватися та об’єднувати таку велику спортивну родину. На татамі сьогодні вийшли сильні, мотивовані та талановиті спортсмени з різних куточків області”, – розповів Юрій Тренкін.
Він привітав команди КДЮСШ «Вікторія» міста Черкаси, спортсменів із Городища, Драбова, Золотоноші, Ірклієва, Корсунь-Шевченківського, Сміли, Чигирина, Черкаського району, Чорнобаю та Шполи.
“Для когось сьогоднішній турнір — це перша велика перемога, для когось — важливий досвід і мотивація працювати ще більше. Але найголовніше — кожен із цих дітей уже обрав правильний шлях: спорт, дисципліну та розвиток.
Окрема подяка тренерам, батькам і всім, хто підтримує розвиток дитячого спорту на Черкащині”, – сказав політик.
Він також подякува українським захисникам і захисницям, завдяки яким діти можуть виходити на татамі, змагатися, перемагати та просто жити своїм дитинством.



