«Батьківщина» – це надійна команда, із якою можна працювати і досягати результатів», – Федорук

Лікар із 35-річним стажем, керівник 3-ї міської лікарні, громадський діяч. Усе це про Олександра Федорука, який балотується до Черкаської облради у команді ВО «Батьківщина». Про себе та свої плани роботи у якості депутата він розповів виданню «Про головне».

– Розкажіть, будь ласка, декілька слів про себе.

– Працюю у медицині 35 років. Починав роботу лікарем-анестезіологом у першому пологовому будинку. Потім 2 роки навчався в аспірантурі в Харкові на кафедрі анестезіології, захистив дисертацію кандидата медичних наук. 15 років працював завідуючим відділення анестезіології Першої міської лікарні і вже 15 років працюю головним лікарем Третьої лікарні.
Як медик, брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році. Після цих подій заснував обласне відділення організації «Союз.Чорнобиль» і очолював її. Є засновником Асоціації лікарів міста Черкаси, яку очолював більше 10 років.

– Чим можете похвалитися, як багаторічний очільник Третьої міської лікарні?

– Головним досягненням вважаю те, що мені вдалося підготувати заклад до медичної реформи. Ця підготовка тривала багато років. І коли настав час, лікарня матеріально, технічно і за кадровим забезпеченням була готова до цього. Тож нині вона підписала з Національною агенцією здоров’я майже всі ті пакети, які планувалося.

За час, коли я працюю головним лікарем, ми вдосконалили систему надання екстреної невідкладної медичної допомоги. Була проведена реорганізація, введені нові спеціальності. За цей час були відкриті такі відділення, як нейрореанімації, уронефрології, ліжка ендокринології, пульмонологія, хірургічна патологія, торакальна і судинна хірургія. До кінця року плануємо ввести в дію відділення інтервенційної кардіології. Вже закуплений ангіограф, ідуть ремонтні роботи. Для завершення повного циклу по невідкладній допомозі ще потрібне відділення екстреної медичної допомоги, проходить реконструкція, ведеться добудова цього відділення, закуповується обладнання.

– Ви вже двічі були депутатом. Чого Вам вдалося досягти у цьому напрямку діяльності?

– Я був членом комісії з охорони здоров’я, у якій опікувався актуальними питаннями галузі. Займався вирішенням проблеми забезпечення міста інсуліном. Був період, коли не вистачало державних коштів на придбання інсулінів, ми займалися тим, щоб акумулювати кошти обласного і міського бюджету на ці цілі. Тож тоді Черкасам вдалося вирішити цю проблему, на відміну від багатьох інших міст.
Під час депутатської діяльності приділяю багато уваги проблемам чорнобильців, вирішую питання забезпечення їх безкоштовними ліками.
Як депутат, на своєму окрузі співпрацюю з КСН «Хімселище», проводжу раз на 2 тижні зустрічі з жителями. Доводиться допомагати у вирішенні багатьох життєвих людських питань.
Усім цим планую займатися і надалі, якщо люди довірять мені представляти їхні інтереси у обласній раді.

– Чому знову вирішили балотуватися саме від «Батьківщини»?

– ВО «Батьківщина» – це потужна партія, у складі якої я вже працював 5 років. На початку минулої каденції ця політсила підписала меморандум із асоціацією лікарів, і всі пункти, які ми закладали, були виконані. Це надійна команда, із якою можна працювати і досягати результатів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

У Черкасах партійці долучилися до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Черкасах партійці долучилися до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

Черкаські «батьківщинівці» взяли участь у відкритті меморіального комплексу «Незламні духом»

Черкаські «батьківщинівці» взяли участь у відкритті меморіального комплексу «Незламні духом»

Переможцями місцевих виборів серед політичних партій стали – президентська «Слуга народу» та «Батьківщина» Юлії Тимошенко

Переможцями місцевих виборів серед політичних партій стали – президентська «Слуга народу» та «Батьківщина» Юлії Тимошенко

Календар новин
Листопад 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
6
8
9
10
12
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30