«Батьківщина» здобула перемогу на виборах у ОТГ із результатом 31,6%, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» здобула перемогу на місцевих виборах у 51 ОТГ, які відбулися 24 грудня, із результатом у 31,6% голосів. Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила у понеділок, 25 грудня, на прес-конференції в Києві, оголошуючи результати виборів депутатів-висуванців від партій, які базуються на даних  протоколів з мокрими печатками, інформує сайт “Батьківщина“.

За її словами, перемогу вдалося досягти попри адміністративний ресурс чинної влади, підкуп, шантаж і залякування.

«Батьківщина» отримала найбільше депутатських мандатів:

2

Загалом на виборах до ОТГ, які відбулися 24 грудня, обирали 1071 депутата, 80% з них висувалися партіями.

Результат «Батьківщини» – 31,6% депутатів від висуванців партій, БПП «Солідарність» – 19,4%:3

Юлія Тимошенко зауважила, що в порівнянні з останніми виборами до ОТГ партія «Батьківщина» покращила свій результат і збільшила розрив із найближчим конкурентом, президентською БПП, до 12%.

З огляду на те, що  місцеві вибори відбувались практично в усіх областях України, додала політик, результати є репрезентативними для розуміння рівня підтримки партій у людей.

«Результати виборів і є справжнім рейтингом політичних сил на відміну від замовних та проплачених Банковою рейтингів», – переконана Юлія Тимошенко.

Лідер партії переконана, що за умови відсутності фальсифікацій та підкупу виборців, у «Батьківщини» був би докорінно інший результат – до 40% підтримки, адже  «таких репресивних, нечесних і сфальшованих виборів, які проводить чинний президент в Україні, ніколи не було, навіть за часів Януковича».

Як приклад, Тимошенко  навела ситуацію з позбавленням громадянства висуванця від «Батьківщини» на голову Таїровської ОТГ Хасана Хасаєва, маніпуляції з голосуванням на дому на Дніпропетровщині та тотальний підкуп виборців у Миколаївській області.

Парламентарій також нагадала, що це п‘ята хвиля виборів в ОТГ за два роки. На кожному етапі «Батьківщина» посідала перше місце.

Юлія  Тимошенко подякувала українцям, які підтримали на виборах в ОТГ «Батьківщину» та інші опозиційні сили, і висловила надію, що народ України зможе перемогти систему, клани і корупцію та вільно зробити свій вибір на наступних президентських і парламентських виборах.

«Українці неймовірні, дивовижні і мудріші за будь-які технології і фальсифікації. Ви безстрашні, і ми разом можемо побудувати країну, за яку нам ніколи не буде соромно, яка буде найсильнішою серед всіх європейських країн», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Биков: Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти підписати Меморандум про європейську інтеграцію

Биков: Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти підписати Меморандум про європейську інтеграцію

На Черкащині роздають газету, яка дискредитує «Батьківщину»

На Черкащині роздають газету, яка дискредитує «Батьківщину»

Українці об’єднуються навколо Тимошенко (соціологія)

Українці об’єднуються навколо Тимошенко (соціологія)

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
16
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30