
Вчора, у Міжнародний день медсестри, відзначили працівників цієї важливої професії.
Голова Городищенської міської парторганізації Ігор Ладнов зустрівся із медсестрами Городищини і подякував їм за роботу.
“Ці люди вкладають у свою роботу душу і серце. Це професія, працівникам якої щодня доводиться віддавати частинку себе своїм пацієнтам. І ми щиро вдячні їм за витримку і людяність”, – сказав Ігор Ладнов.
Партійці Городищенської територіальної громади подякували всім медичним сестрам місцевих медичних закладів і вручили їм подяки, грамоти та квіти.



