На Черкащині батьківщинівці привітали жителів громад із Днем вишиванки.
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації.
Так, Городищенська міська партійна організація привітала жителів Городища із Днем вишиванки та зробили фото на пам”ять.
“Сьогодні кожен із гордістю одягає українську вишиванку. І не лише у свято, а й в будні. Бо це – оберіг, це любов до України!” – Наголосив голова Городищенської міської парторганізаї Ігор Ладнов.
Також відзначили День вишиванки колективом відзначили партійці Ватутінської міської парторганізації.
“Вишиванка – це про нашу культуру, про пам’ять поколінь, про любов до рідної землі. Вона нагадує нам, хто ми є, навіть у найскладніші часи, – сказала голова Ватутінської міської парторганізації Людмила Храмцова. – Ми завжди колективом відзначаємо це прекрасне свято”.





