Черкаська «Батьківщина» і ГО «Захист дітей війни» підписали меморандум про співпрацю

21 жовтня голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко та голова Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни» Олександр Коваленко підписали меморандум про співпрацю.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, документ підписаний з метою швидкого та комплексного вирішення проблем дітей війни, встановлення соціальної справедливості для цієї категорії громадян.

Згідно з документом, зусилля спрямовуватимуться на реалізацію положень розробленого ВО «Батьківщина» програмного Нового курсу України, які безпосередньо орієнтовані на кардинальне підвищення рівня життя громадян.

У меморандумі задекларовано вимагати врахування соціальної складової у прийняті рішень рад всіх рівнів, брати активну участь в обговоренні проектів нормативних актів, вносити пропозиції щодо законодавчих соціальних ініціатив та нормативного врегулювання проблем соціально незахищених верств населення, зокрема дітей війни.

«Наша партійна організація займає активну громадянську позицію і не стоїть осторонь проблемних питань. Ми співпрацюємо і всіляко допомагаємо представникам організації «Захист дітей війни». Сьогодні ми підписали меморандум, де визначили сфери взаємного співробітництва щодо відстоювання інтересів соціально незахищених верств населення, зокрема і дітей війни», – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Обрано нових заступників голови обласної парторганізації

Обрано нових заступників голови обласної парторганізації

Головою Черкаської обласної парторганізації ВО “Батьківщина” обрано Анатолія Бондаренка

Головою Черкаської обласної парторганізації ВО “Батьківщина” обрано Анатолія Бондаренка

Юлія Тимошенко привітала українців з Новим роком

Юлія Тимошенко привітала українців з Новим роком

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31