Черкаська «Батьківщина» продовжує збір підписів проти продажу сільгоспземлі

«Батьківщинівці» Черкаської області продовжують збір підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення, який ініційований політичною силою ВО «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів по всій Україні. В обласному центрі та в районах Черкащини встановлено агітаційні намети. На сьогодні проти продажу сільськогосподарської землі підписалося більше 50 тисяч мешканців Черкащини.

Наш кореспондент звернувся до черкащан озвучити свою думку з приводу проведення збору підписів ВО «Батьківщина». 

Тамара Ігнатенко, пенсіонерка: У мене хоч і немає землі, але я проти її продажу. Я підписалася у палатці «Батьківщини» проти продажу сільськогосподарської землі. Чому? Ми вже мали гіркий приклад роздержавлення підприємств. У населення залишилися одні папірці. Державі довіряти не можна. Гроші були покладені на ощадкнижку і де вони нині? Отак і з землею буде. Не зрозуміло, кому вона дістанеться. Не простому народу – це точно.

Євген Сидоренко, вчитель: Я думаю, продавати українські землі категорично неможна. Їх швидко розпродадуть люди, які знаходяться при владі, за безцінь іноземцям. Нашим людям земля не дістанеться. Тому, я вважаю, що продаж землі за нинішніх умов неможливий. Я виступаю проти продажу зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Степан Горохівський, водій: Землю не потрібно продавати. Це наша українська земля. Її відстоювали українці і вона повинна залишатися в руках українців. Вона має залишитися нашим дітям, внукам і правнукам. І правильно «Батьківщина» ставить питання про заборону продажу українських земель. Мені взагалі імпонує партія «Батьківщина» і її лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка говорить і робить розумні речі. Так і хочеться допомогти щось змінити. Відрадно, що партія оновлюється, приходять нові, активні і порядні люди, з якими можна буде змінювати країну на всіх рівнях.

Олена Шпажченко, коректор: На мою думку, поки що рано продавати землю. Люди, які працюють на цій землі не можуть бути на ній господарями. Вони бідні і не зможуть викупити землю, на якій тяжко працюють. Можливо з часом щось зміниться. Чула соціальну рекламу, де Україну порівнюють з африканськими країнами, де не продається земля. Думаю, що у прогресивних європейських країнах теж земля не продається вся підряд і будь-кому. Там думають за своїх громадян, свою державу.

Олексій Свириденко, агротехнік: я категорично проти продажу землі. В Україні залишилася непроданою лише земля. Продажем землі скористаються лише спекулянти. Нам наша родюча земля теж потрібна. Ми повинні розвивати свою країну, а не чужі. І дохід з цієї землі повинен наповнювати бюджет нашої країни, а не кишені окремих олігархів чи бюджети чужих держав.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Черкаські партійці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Черкаські партійці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З ініціативи «батьківщинівців» Черкаська міськрада прийняла звернення до керівницва країни проти продажу землі

З ініціативи «батьківщинівців» Черкаська міськрада прийняла звернення до керівницва країни проти продажу землі

Купка політиків не має права вирішувати долю всього українського народу

Купка політиків не має права вирішувати долю всього українського народу

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
7
8
9
10
11
14
16
21
22
23
24
25
26
27
28
29