Черкаські «батьківщинівці» підписали Меморандум про співпрацю із представниками спортивних організацій

Черкаська обласна парторганізація 21 вересня підписала Меморандум про співпрацю із представниками спортивної спільноти.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, від партійного осередку документ підписали голова обласної парторганізації Юрій Тренкін, керівник Черкаської міської парторганізації Роман Діскант, заступник міського голови Черкас, «батьківщинівець» Ігор Волошин.

У документі ідеться про те, що представники спортивної спільноти та партії ВО «Батьківщина» докладатимуть спільних зусиль для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, покращення матеріально-технічного забезпечення спортивних закладів, покращення фінансової підтримки адміністративного персоналу, тренерсько-викладацього складу, фахівців та працівників ДЮСШ Черкаської міськради тощо.

«Закликаю представників спортивної галузі бути активнішими, надавати свої пропозиції щодо необхідних змін. Адже депутати та чиновники не є фахівцями у цій сфері, а ви знаєте всі проблеми із середини. Ми ж, в свою чергу, можемо посприяти із втіленням ваших ідей у життя», – зазначив Юрій Тренкін.

Серед конкретних дій на найближче майбутнє, які визначили підписанти меморандуму: забезпечення проведення будівництва спортивних об`єктів ДЮСШ з веслування, переобладнання приміщень міської комунальної власності в пристосовані приміщення для занять різними видами спорту (вул.Благовісна, 170): кульова стрільба, стрільба з лука,настільний теніс, важка атлетика, художня гімнастика, вільна та греко-римська боротьба, фехтування, триатлон та ін. Також домовилися про забезпечення оснащення дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста сучасним спортивним інвентарем та обладнанням і про будівництво спортзалу для ігрових видів спорту.

«Кожна гривня, вкладена у розвиток фізкультури та спорту, економить 10 гривень у сфері охорони здоров`я. Поступово, крок за кроком, поєднуючи наші зусилля, ми зможемо покращити спортивну галузь у Черкасах», – зауважив Роман Діскант.

«Спорт був пріоритетом для команди ВО «Батьківщина» і залишатиметься ним у наступні п’ять років. Багато чого вже зроблено: побудовані нові спортивні поля та спортзали, підвищено зарплату тренерів. Багато справ ще попереду. Тож у цьому напрямку ми збавлятимемо темпів», – зауважив Ігор Волошин.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Асоціація лікарів Черкас та «Батьківщина» підписали меморандум про співпрацю

Асоціація лікарів Черкас та «Батьківщина» підписали меморандум про співпрацю

Завдяки наполегливості «Батьківщини» вдалося знайти кошти на премії черкаським педагогам

Завдяки наполегливості «Батьківщини» вдалося знайти кошти на премії черкаським педагогам

Завдяки «Батьківщині» у Черкасах побудують дитсадок на Митниці

Завдяки «Батьківщині» у Черкасах побудують дитсадок на Митниці

Календар новин
Жовтень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
8
10
11
12
14
15
16
17
18
23
24
25
26
27
28
29
30
31