Черкаські «батьківщинівці» привітали освітянок зі святом

Голова Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Юрій Тренркін разом із заступником голови парторганізації Ігорем Волошиним відвідали освітні заклади Черкас.

Як поінформувала пресслужба обласного партосередку, під час зустрічі із колективами дитячих садочків та школи партійці поцікавилися проблемами закладів та привітали освітянок зі святом весни.

У ДНЗ №34 «Дніпряночка» завідувачка Олена Перцева показала партійцям внутрішні приміщення закладу та групові осередки. При цьому вона наголосила на потребі капітального ремонту пральні та необхідності закупівлі для дитсадка промислових пральних машин. Окремо обговорили питання ремонту паркану, який постраждав при укладанні теплотраси.

У дитячому садочку №91 «Кобзарик» на запрошення завідувачки Алли Бугайової гості оглянули басейн, поцікавилися станом асфальтного покриття та освітлення у дворі закладу. До речі, всі ці роботи були виконані ще за першої депутатської каденції Юрія Тренкіна.

«Сьогодні завідувачка дитсадочку «Кобзарик» звернула нашу увагу на потреби в облаштуванні приміщення харчоблоку, зокрема на необхідності встановлення вентиляційної системи, і передала нам відповідне звернення. Будемо працювати над вирішенням цих питань», – розповів Юрій Тренкін.

Проблеми, що хвилюють керівників закладів, також обговорили із завідувачкою ДНЗ №50 «Світлофорчик» Тетяною Прасол та директоркою ЗОШ №34 Валентиною Козій.

Під час зустрічі із колективами цих закладів партійці привітати представниць освітньої галузі із Міжнародним жіночим днем, вручили квіти та подарунки. Побажали їм міцного здоров’я і витримки у їхній не простій роботі.

«У цей складний час черкаські освітяни гідно тримають освітянський фронт 24/7, мають активну громадянську позицію, займаються волонтерською діяльністю, дбають за безпеку наших найменших черкасців. Дякуємо їм за тепло сердець і любов до наших дітей. Переконаний, черкаські освітяни заслуговують безмежної поваги нашої громади», – сказав Юрій Тренкін.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Стала відома причина відмови голосування «Батьківщини» за скандальний закон

Стала відома причина відмови голосування «Батьківщини» за скандальний закон

Юлія Тимошенко: Україні потрібна справедлива, а не принизлива мобілізація

Юлія Тимошенко: Україні потрібна справедлива, а не принизлива мобілізація

Звіт політичної партії «Батьківщина» за 2020 рік

Звіт політичної партії «Батьківщина» за 2020 рік

Календар новин
Квітень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30