Черкаські партійці фіксують порушення виборчого законодавства

Станом на 16 годину явка виборців на Черкащині становить 45%. Найбільше виборців проголосувало на округах №199 та №200 – понад 51%.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, під час голосування в області зафіксовано низку порушень.

Так, у Черкасах на дільниці №710993, яка розташована в приміщенні школи №21, зафіксували фотографування бюлетеня в кабінці. У сфотографованому жінкою бюлетені стояла позначка за чинного Президента. Порушення побачили спостерігачі, які викликали поліцію і склали відповідний акт.

Аналогічне порушення зафіксували й у Золотоніському районі.

На виборчій дільниці №710981 (м. Черкаси), яка знаходиться у ЗОШ №15, зафіксована спроба винести бюлетень. На дільниці №710981, також в обласному центрі, жінку не змогли знайти в списку виборців, хоча запрошення вона отримала й завжди голосувала на цій дільниці.

Також у Черкасах повідомляли про неопломбовану скриньку на одній із дільниць.

На дільниці №710115, що у Соколівці Жашківського району, видали бюлетень без паспорта. Члени ДВК мотивують свої дії традиційним поясненням, що «всі один одного знають, бо з одного села». Такі порушення у селах непоодинокі.

Окрім цього, зафіксована видача двох бюлетенів в одні руки. Це сталося через помилку члена комісії. У зв’язку з цим керівництво комісії ще раз провело роз’яснювальну роботу серед членів комісії про неприпустимість таких дій.

На одній із дільниць знервований виборець не дочекався черги в кабінку й розірвав бюлетень, після чого намагався винести його з дільниці.

На всі порушення викликали поліцію, яка й здійснювала перевірку.

«Поки що грубих порушень не зафіксовано. Дрібні порушення, які виявили до цього часу, не впливають на результат. Загалом уже можна говорити про дещо більшу явку виборців, ніж традиційно на виборах у цей час», – прокоментував ситуацію керівник юридичного відділу Черкаської обласної парторганізації Руслан Дмитренко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

​Старі виклики для нової команди

​Старі виклики для нової команди

Партійці Черкащини переймаються освітніми проблемами

Партійці Черкащини переймаються освітніми проблемами

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30