Черкаські партійці протестували проти виборів за законом Януковича

У Черкасах «батьківщинівці» долучилися до акції «Ні виборам за законом Януковича».

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, учасники вимагали скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити зміни, які передбачають проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

«Ми хочемо, щоб вибори проходили за відкритими партійними списками, аби політичні сили несли відповідальність за своїх представників у парламенті, за їхні дії. Інакше на виборчих округах з’являться «намісники», які вважатимуть округи своєю вотчиною. Саме на мажоритарниках тримається нинішня Верховна Рада. Саме вони підтримують, підслуговують, підголосовують за ті недолугі закони, які ухвалює нинішній парламент. Ні БПП, ні «Народний фронт» без мажоритарників не змогли б працювати», – сказав голова фракції «Батьківщина» в Черкаській міськраді, керівник міського партосередку Роман Діскант.

Він також наголосив, що відкриті списки дадуть змогу всім політсилам висувати гідних кандидатів, які в подальшому працюватимуть на користь регіону.

Таку позицію підтримує депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Юрій Тренкін.

«Більшість людей не усвідомлює значення Виборчого кодексу. Хоча насправді це найважливіший закон після Конституції країни. За цим законом громадяни обирають тих, хто потім формує керівництво держави, хто ухвалює закони, за якими живе вся країна», – зазначив він.

За результатами акції голови партосередків демократичних політсил підписали листа, в якому вимагають від обласної та міської рад звернутися до українського парламенту з проханням ухвалити зміни до виборчого законодавства.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

З ініціативи “батьківщинівців” у Черкасах висадили новий сквер

З ініціативи “батьківщинівців” у Черкасах висадили новий сквер

Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду на Адміністрацію Президента

Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду на Адміністрацію Президента

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Календар новин
Квітень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30