Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

Депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін не йтиме до Верховної Ради по 194 мажоритарному округу. Натомість він значиться 39 номером у виборчому списку цієї політичної сили. Про це Юрій Тренкін повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Друзі, намагатимуся коротко)
Майже чотири роки минуло відтоді, як жителі округу №40, що на Митниці, делегували мене в Черкаську міськраду представляти їхні інтереси. Пріоритети в роботі я завжди визначав спільно з місцевими жителями. Дороги, благоустрій території, облаштування освітлення дворів, забезпечення дитячих садочків і шкіл, убезпечення нашого міста. Як депутат Черкаської міської ради і голова бюджетної комісії, щодня додаю у список справ вирішення проблем міста й забезпечення його життєдіяльності.
Тому для мене є великою відповідальністю балотуватися до Верховної Ради України під 39-им номером за списком ВО «Батьківщина». Оскільки Юлія Тимошенко ще у вересні 2018 призначила мене керівником виборчого процесу в Черкаській області, я не матиму можливості зосередити увагу на мажоритарному окрузі №194. Проте це не значить, що я залишаю позаду справи, які робив. Нині я відповідатиму за всю Черкаську область, а це означає, що список справ лише поповниться, а відповідальність за представлення інтересів черкащан лише зросте”, – написав Юрій Тренкін.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Українська земля має належати українцям

Юлія Тимошенко: Українська земля має належати українцям

Черкаські партійці проголосували проти «формули Штайнмаєра»

Черкаські партійці проголосували проти «формули Штайнмаєра»

Черкаські партійці виступили проти тиску на бізнес

Черкаські партійці виступили проти тиску на бізнес

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
5
6
8
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31