Черкаський партієць прозвітував перед громадою про свою роботу

Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», заступник голови обласної парторганізації Юрій Тренкін прозвітував перед громадою свого округу про пророблену роботу за 2019 рік.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, звіт відбувся 28 січня у приміщенні міської школи №34 під час зборів жителів мікрорайону Митниця. У заході взяли участь міський голова Черкас, очільник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко, його заступник, партієць Ігор Волошин, керівник фракції «Батьківщина» у Черкаській міськраді Роман Діскант, заступник голови обласної ради, «батьківщинівець» Михайло Мушієк.

Звітуючи перед виборцями свого округу, Юрій Тренкін наголосив, що минулого року у мікрорайоні проведено ремонт другої черги унікальної дороги європейського зразка – вул.Героїв Дніпра. Для цього за ініціативою депутата із міського бюджету виділено 21,3 млн грн.

Одним із пріоритетних завдань у своїй депутатській діяльності Юрій Тренкін вбачає у створенні належних умов перебування дітей у дошкільних та шкільних закладах. У 2019 році для ремонту дитсадочків та шкіл Митниці за сприяння «батьківщинівця» виділили понад 5 млн грн. Окремо партієць зупинився на питаннях ЖКГ, які вдалося вирішити у мікрорайоні минулого року.

«Разом із командою «батьківщинівців» я й надалі працюватиму на благо громади, виконуватиму завдання, поставлені виборцями», – запевнив Юрій Тренкін.

Перед жителями Митниці також виступив міський голова Анатолій Бодаренко. Він розповів присутнім про минулорічні здобутки та окреслив пріоритетні напрямки роботи міської влади на 2020 рік. Серед них – продовження ремонтів доріг міста, провулків та дворів, ремонти дитячих садків та шкіл, запуск на Митницю комунального пасажирського транспорту, будівництво стадіонів та інших спортивних об’єктів.

Звіт відбувся у формі діалогу. Усі присутні на заході митничани змогли отримати відповіді на поставлені запитання міському голові та звітуючому депутату.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Влада має захищати інтереси українців, а не іноземних кредиторів

Юлія Тимошенко: Влада має захищати інтереси українців, а не іноземних кредиторів

Юлія Тимошенко: Неприйнятні для України умови меморандуму з МВФ скасовуватимемо через Конституційний суд

Юлія Тимошенко: Неприйнятні для України умови меморандуму з МВФ скасовуватимемо через Конституційний суд

Керівництво обласної «Батьківщини» інспектує роботу партосередків Черкащини

Керівництво обласної «Батьківщини» інспектує роботу партосередків Черкащини

Календар новин
Червень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30