Гуманітарний вантаж від Черкаської «Батьківщини» відправлено на передову

Напередодні 25 річниці політичної партії ВО «Батьківщина» Черкаська обласна партійна організація, очолювана Юрієм Тренкіним, відправила українським захисникам на фронт вагомий гуманітарний вантаж.

Про це інформує пресслужба обласного партосередку.

Цього разу черкаські «батьківщинівці» разом із волонтерами та благодійниками  передали українським воїнам два автомобіля – позашляховик та авторефрижератор.

«З перших днів війни команда Черкаської обласної парторганізації проводить активну роботу щодо підтримки українських воїнів, які захищають Україну від ворожої навали. І сьогодні, напередодні 25-ї  річниці партії «Батьківщина», яка всі ці роки працює задля українського народу та в інтересах України, ми вчергове направляємо гуманітарний вантаж  на фронт. Тут все, що наразі необхідне нашим бійцям», – прокоментував голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Враховуючи нагальну потребу у дронах, бійцям також було передано 10 «бойових пташок».

«Застосування цих дронів буде рятувати життя моїм побратимам. Я зроблю все, щоб ці дрони якнайшвидше потрапили на передову і найближчими днями вже нищили ворога», – сказав військовий В’ячеслав Нечитайло.

Окрім цього, черкаські «батьківщинівці» спільно із партнерами сформували та відправили українським захисникам і захисницям продукти харчування, зокрема 2 тони курятини, 1 тону молочних продуктів довготривалого зберігання, 1 тону ковбасних виробів, 1 тону води і 1 тону круп та муки.

«Ми вдячні українським воїнам за захист нашої країни. Дякую кожному захиснику і кожній захисниці за самовіддану службу, за сміливість та незламність, відданість та героїзм. Сподіваюся, що наша підтримка допоможе українським воїнам оперативно виконувати бойові задачі. Наразі підтримка ЗСУ – це найважливіша справа!», – сказав Юрій Тренкін.

Враховуючи, що військові постійно знаходяться у стресових умовах, мають значне фізичне навантаження, для військових також передали дві палети вітамінів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає звіту премʼєра та міністра енергетики щодо здирницьких тарифів на електроенергію

«Батьківщина» вимагає звіту премʼєра та міністра енергетики щодо здирницьких тарифів на електроенергію

Тарифи на світло потрібно зменшувати, а не підвищувати, – Юлія Тимошенко

Тарифи на світло потрібно зменшувати, а не підвищувати, – Юлія Тимошенко

Очільник «Батьківщини» бере участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України

Очільник «Батьківщини» бере участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України

Календар новин
Липень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31