«Мистецька галузь у Черкасах завжди потребує підтримки», – Юлія Темченко

Продовжуємо знайомство з кандидатами у депутати від ВО «Батьківщина». Директор музичної школи №1 ім.М.В.Лисенка Юлія Темченко балотується до Черкаської міської ради. Вона поділилася своїми планами щодо розвитку мистецької галузі у Черкасах.

– Юліє Сергіївно, розкажіть про свій досвід роботи у сфері культури та мистецтва.
– Уже тридцять років я займаюся вихованням дітей-музикантів. У 2005 року я стала директором музичної школи №1. Наш навчальний заклад є найбільшим в області і користується великим авторитетом. Ми активно працюємо над творчими проектами і маємо багато талановитих випускників. Приміром, нещодавно наша школа провела Всеукраїнський конкурс скрипалів, у якому брали участь представники 18 областей України.

– Як Ви почали співпрацю із партією ВО «Батьківщина»?
– Наша школа розташована у старій будівлі, яка була споруджена у 70-х роках 19 століття. Тому постало дуже багато питань із реконструкції будівлі та ремонтів. Заручившись підтримкою ВО «Батьківщина», вдалося багато реалізувати в цьому напрямку: зробили і вікна, і концерну залу, і ремонт класів, розробяється проект реконструкції фасаду.

– Чим Вам імпонує ця політсила?
– ВО «Батьківщина» – це партія, яка працює дуже стабільно в нашому місті, вже не одну каденцію. Цим людям можна довіряти. Я приєдналася до виборчої кампанії, щоб працювати в напрямку розвитку мистецької освіти, допомагати школам, культурним проектам, розвивати інші напрямки культури та мистецтва.

– Які конкретно кроки, на Вашу думку, потрібно зробити для розвитку цієї галузі?
Я вважаю, що мистецька галузь у Черкасах потребує підтримки. Черкаські діячі культури та мистецтва підписали меморандум про співпрацю із партією ВО «Батьківщина». У ньому ми окреслили основні напрямки спільної діяльності. Ідей дуже багато. Одна з найцікавіших – створення відкритої концертної зони європейського рівня для проведення міських заходів та значних культурних подій . Наразі такого «співочого поля» у Черкасах дуже не вистачає. Також дуже необхідна підтримка молодих кадрів. Адже молодь зараз активно від’їжджає за кордон. У музичних школах і музучилищі працює багато кадрів пенсійного віку, і існує загроза того, що, коли вони закінчать свою карьеру, не буде кому обновляти ці кадри. Тож потрібно започаткувати муніципальну надбавку для молоді, яка приходить працювати у заклади творчої освіти.
У Черкасах дуже багато цікавих особистостей і талановитої молоді, тому вважаю, що необхідно запроваджувати більше міських програм для підтримки культури та мистецтва.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

У Черкасах партійці долучилися до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Черкасах партійці долучилися до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

Черкаські «батьківщинівці» взяли участь у відкритті меморіального комплексу «Незламні духом»

Черкаські «батьківщинівці» взяли участь у відкритті меморіального комплексу «Незламні духом»

Переможцями місцевих виборів серед політичних партій стали – президентська «Слуга народу» та «Батьківщина» Юлії Тимошенко

Переможцями місцевих виборів серед політичних партій стали – президентська «Слуга народу» та «Батьківщина» Юлії Тимошенко

Календар новин
Листопад 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
6
8
9
10
12
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30