Прокуратура чинить тиск на черкаських «батьківщинівців»

Політичні мотиви у кримінальному переслідуванні черкаських «батьківщинівців» вбачає народний депутат України Іван Кириленко. Про це він сказав під час судового засідання про обрання запобіжного заходу депутатові міської ради від ВО «Батьківщина», керівникові обласного виборчого штабу Юрію Тренкіну.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, 6 та 7 березня відбулося три засідання суду щодо прийняття запобіжного заходу стосовно депутатів від «Батьківщини».

Засідання проведені на вимогу прокуратури Черкаської області, яка розпочала кримінальне провадження стосовно Юрія Тренкіна та двох інших «батьківщинівців», один з яких є керівником «Батьківщини молодої». Прокуратура клопотала про заставу в понад 6 млн грн.

Як зауважив Іван Кириленко, активність прокурорів збіглася в часі з передвиборчою кампанією.

«Підозра, клопотання про запобіжний захід – усе це з’явилось у розпал передвиборчої кампанії. Правоохоронці активізувались після того, як Юлія Тимошенко призначила Юрія Тренкіна керівником Черкаського обласного виборчого штабу. Щодо одного зі звинувачень уже було відкрите провадження кілька років тому. Однак під час досудового розслідувань порушень не виявили, провадження закрили. Тож нинішнє кримінальне переслідування, на мою думку, має винятково політичні мотиви, воно спрямоване на зрив нашої виборчої кампанії на Черкащині», – наголосив народний депутат.

Він також заявив, що готовий взяти Юрія Тренкіна на особисту поруку.

«За 23 роки депутатської діяльності я вперше готовий взяти людину на поруку. Я знаю Юрія Тренкіна як відповідальну та порядну людину», – сказав Іван Кириленко.

Врахувавши всі обставини, Соснівський районний суд Черкас відмовив прокуратурі у клопотанні про обрання міри запобіжного заходу «батьківщинівцям».


Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Або парламент стане частиною змін, або не має права на життя

Юлія Тимошенко: Або парламент стане частиною змін, або не має права на життя

Юлія Тимошенко: Люди чекають змін, країні потрібна нова коаліція та новий уряд

Юлія Тимошенко: Люди чекають змін, країні потрібна нова коаліція та новий уряд

Вітання Юлії Тимошенко до 8 та 9 травня

Вітання Юлії Тимошенко до 8 та 9 травня

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31