Сергій Євтушок: Єдиний вихід для країни – позачергові вибори

Зупинити безлад у державі можуть лише позачергові конституційні вибори. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Народ обирав нову владу для того, щоб змінити країну та покращити життя українців. Натомість ми бачимо лише постійну відсутність народних депутатів на робочих місцях, кнопкодавство та регулярні спроби просування лобістських законопроектів і корупційних схем. Україна не зможе рухатися далі з таким парламентом, з такими народними депутатами та з таким ставленням до своїх обов’язків – ми маємо йти на позачергові вибори», – вважає парламентар.

Сергій Євтушок переконаний, що нинішній парламент уже довів свою повну неспроможність.

«У парламентсько-президентській державі, якою є Україна, уряд мав би для ухвалення законів, необхідних для реформування країни, опиратися на ту парламентську більшість, яка його призначила. Натомість у Верховній Раді постійно не вистачає голосів для ухвалення рішень», – обурився депутат.

За його словами, у парламенті «ми бачимо лише ганебних кнопкодавів, у тому числі, з більшості, які ще три роки тому клялися на крові Небесної сотні, що будуть сумлінно виконувати свої обов’язки, та обіцяли добросовісно та по-справедливому працювати на благо українського народу».

Євтушок зазначив, що незважаючи на те, що наступний пленарний тиждень стане останнім перед перервою у роботі Верховної Ради, необхідно розглянути ще дуже багато важливих питань, в тому числі, й тих, які стосуються зняття депутатської недоторканності з шістьох народних депутатів за поданням генпрокурора.

Народний депутат наголосив: «Сьогодні в українському парламенті немає жодної політичної сили, яка б, обираючись на виборах, не декларувала необхідність зняття недоторканності з усіх народних депутатів. Але політичної волі для ухвалення цього рішення, схоже, досі немає».

«Батьківщина» продовжуватиме наполягати на знятті недоторканності для усіх вищих посадовців в Україні – недоторканних людей не повинно бути взагалі. Ні народні депутати, ні президент, ні судді, ні будь-який міністр чи інший чиновник не мають ховатися від свого народу за якимись імунітетами», – переконаний політик.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Черкаські партійці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Черкаські партійці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З ініціативи «батьківщинівців» Черкаська міськрада прийняла звернення до керівницва країни проти продажу землі

З ініціативи «батьківщинівців» Черкаська міськрада прийняла звернення до керівницва країни проти продажу землі

Купка політиків не має права вирішувати долю всього українського народу

Купка політиків не має права вирішувати долю всього українського народу

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
7
8
9
10
11
14
16
21
22
23
24
25
26
27
28
29