Уведення воєнного стану – останній шанс Порошенка зберегти владу в Україні, – черкаський депутат

Як стало відомо, сьогодні вночі через агресивні військові дії російських прикордонників у Азовському морі Президент Порошенко скликав термінове засідання РНБО, яке закликало Верховну раду ввести воєнний стан в Україні.

Наразі зауважимо, що на п’ятому році військового протистояння України та Росії, після Криму та Донбасу, після Іловайська та інших трагічних і важких для країни часів, питання воєнного стану намагаються ввести вперше. Попри те, що було свого часу багато звернень з цього приводу від патріотичних сил, від воїнів АТО, громадських об’єднань, саме тепер Порошенко “наважився” на настільки різкий крок.

Чому це так, і чому саме зараз? Не зважаючи на ранковий час понеділка, “Дзвін” звернувся за коментарем до депутата міської ради Черкас від “Батьківщини” Юрія Тренкіна:

“Звичайно керівництву країни треба жорстко і рішуче відповісти на пряме військове зіткнення у Азвоському морі. Безумовно, усі ми як патріоти-українці підтримуємо і будемо вимагати від Президента та Уряду мобілізації усіх засобів та ресурсів, економічних, військових та зовнішьополітичних на відсіч ворогу… Але!

Усім відомо, що правовий статус режиму воєнного стану суттєво обмежує діяльність демократичних внутрішньополітичних інститутів в державі. Зокрема, відомо, що на час його дії  вибори в Україні НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ!… То чи не в цьому одна з прихованих причин теперішньої “рішучості” Президента?  Сьогодні, ще до вашого дзвінка встиг прочитати у Facebook оцінку ситуації свого однопартійця Олексія Омельченка з Очакова і готовий повторити:

Порошенко застосував останній шанс, щоб зберегти владу в Україні. Рейтинги в нього мінімальні, Україна з Росією у стані війни перебувають 5 років: 2014, 2015, 2016, 2017, 2018. Цей факт не вартий уваги РНБО.

Коли був окупований Донбас – воєнний стан не був введений. Коли росіяни захопили “вишки Бойко” – воєнний стан не був введений. Коли з цих вишок обстріляли наші літаки – воєнний стан не був введений. Коли Україну обстрілювали “градами” з Ростовськї області  – воєнний стан не був введений. Коли регуляні війська РФ влаштували Іловайськ і Дебальцеве – воєнний стан не був введений. Коли добровольці пікетували МО з вимогою ввести воєнний стан – воєнний стан не був введений.

Коли воєнний стан був дійсно необхідний, його чомусь не вводили, а нарощували торгівлю з росіянами.

Дуже схоже на узгоджене Порошенком-Путіним рішення про перенесення виборів Президента України на невизначений термін.

Шкода моряків яких використали як гарматне м’ясо. Прослідкуємо, як діятиме наше МЗС. Проте навряд чи ми отримаємо наступне:

  • розірвати дипломатичні стосунки з РФ;
  • закрити кордон із РФ;
  • знищити промосковську п’яту колону;
  • здійснити люстрацію в керівництві ЗСУ та провести через детектор брехні увесь генералітет на предмет здачі державних інтересів Москві;
  • припинити торгівлю з агресором;
  • припинити діяльність на території України російського бізнесу та розпочати процес його конфіскації;
  • терміново офіційно звернутися до США та Великої Британії, як держав-гарантів України за Будапештським меморандумом, для реалізації конкретних дій на захист українського суверенітету.

Хочуть ввести воєнний стан на 60 днів щоб уникнути виборів? А голоси у ВР знайдуться, тож на виході отримаємо гібридний стан.

А це вже, як мінімум, відсуває початок виборчої кампанії.

Після закінчення воєнного стану будь-що може стати приводом для розпуску Верховної Ради і проведення спочатку позачергових парламентських (можливість зібрати потужну фракцію), а вже потім у жовтні — президентських виборів.”

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Олександра Кужель обговорила з підприємцями Черкас підвищення ціни на електроенергію

Олександра Кужель обговорила з підприємцями Черкас підвищення ціни на електроенергію

Юлія Тимошенко: Україна не має втратити наступні 5 років, тому діємо вже зараз

Юлія Тимошенко: Україна не має втратити наступні 5 років, тому діємо вже зараз

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31