Вадим Івченко: «Батьківщина» пропонує дієвий механізм, який не дасть холдингам скупити землю

З робочим візитом Черкащину відвідав народний депутат від ВО «Батьківщина», заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин у Верховній Раді України Вадим Івченко.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, у селі Станіславчик Шполянського району народний депутат разом із головою Черкаської обласної парторганізації Анатолієм Бондаренком та в.о. керівника Шполянського районного партосередку Володимиром Слободяником зустрівся з партійним активом, депутатами місцевих рад та кандидатами у депутати Водянської і Матусівської сільських ОТГ.

Люди цікавились, яким бачать кандидати майбутнє територіальних громад, позицією партії ВО «Батьківщина» щодо продажу землі.

Вадим Івченко наголосив, що зняття мораторію на продаж сільгоспугідь не на часі, адже у дрібних землевласників немає необхідних грошей для купівлі паїв, тож землю сконцентрують у своїх руках окремі олігархи.

«Партія «Батьківщина» запропонувала дієвий механізм, який не дасть холдингам скупити землю. Юлія Тимошенко підписала відповідний законопроект, але він уже рік не виноситься на голосування депутатам Верховної Ради. Відповідно до пропозиції «Батьківщини», держава має виступити в ролі покупця земель сільгосппризначення, а їх розпорядником має бути територіальна громада», – пояснив Вадим Івченко.

За його словами, за таких умов громада здаватиме угіддя в оренду тим людям, хто має бажання їх обробляти.

«Громада бачитиме, хто і як на цій землі господарює. Тоді податки будуть іти в місцевий бюджет, місцева рада за кілька років збере кошти на ремонт доріг, на розвиток ЖКГ, на вирішення соціальних питань», – сказав член парламентської фракції «Батьківщина».

У зустрічі також взяли участь депутат-«батьківщинівець» Черкаської обласної ради Роман Буданцев та депутат Шполянської райради від цієї політсили Олександр Фесун.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Українська земля має належати українцям

Юлія Тимошенко: Українська земля має належати українцям

Черкаські партійці проголосували проти «формули Штайнмаєра»

Черкаські партійці проголосували проти «формули Штайнмаєра»

Черкаські партійці виступили проти тиску на бізнес

Черкаські партійці виступили проти тиску на бізнес

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
5
6
8
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31