Вибори до черкаських ОТГ: зафіксовані перші порушення

23 грудня на Черкащині проводять вибори до 27 ОТГ. Це найбільша кількість виборів в Україні. Усього на Черкащині сьогодні мають проголосувати більше 100 тисяч виборців.

Як нам повідомили у обласному виборчому штабі ВО “Батьківщина”, на Черкащині голосування розпочато на майже усіх дільницях вчасно – о 8 ранку, хоча на деяких дільницях були незначні затримки. Так, у с.Суботів Чигиринського району вчасно відкрити дільницю завадили представники однієї з політсил – учасників виборчого процесу. Також зранку там не було світла.

Спостерігачі вже почали фіксувати перші порушення виборчого законодавства. У селі Коврай Золотоніського району (Плешканівська ОТГ) зафіксований підвоз виборців до дільниці. Голосувати на Золотоніщину їх привезли з сусіднього хутора Леонівщина. Автобус належить ППП “Плешкані”, директором якого є Людмила Іванівна Лисун. Місцеві жителі говорять, що підвоз організував народний депутат Владислав Голуб.

У с.Балаклея Смілянського району висить портрет лідера БПП Петра Порошенка, що може бути розцінено як передвиборча агітація.

У Канівському та Золотоніському районах спостерігачі зафіксували заяви виборців для голосування на дому, надруковані на принтері. Хоча, за законом, вони мають бути написані власноруч.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівці” презентували Новий Курс Юлії Тимошенко на Катеринопільщині

“Батьківщинівці” презентували Новий Курс Юлії Тимошенко на Катеринопільщині

Олександра Кужель побувала на Черкащині

Олександра Кужель побувала на Черкащині

На Черкащині СБУ чинить тиск на «батьківщинівців»

На Черкащині СБУ чинить тиск на «батьківщинівців»

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
9
10
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31