Вибори до черкаських ОТГ: зафіксовані перші порушення

23 грудня на Черкащині проводять вибори до 27 ОТГ. Це найбільша кількість виборів в Україні. Усього на Черкащині сьогодні мають проголосувати більше 100 тисяч виборців.

Як нам повідомили у обласному виборчому штабі ВО “Батьківщина”, на Черкащині голосування розпочато на майже усіх дільницях вчасно – о 8 ранку, хоча на деяких дільницях були незначні затримки. Так, у с.Суботів Чигиринського району вчасно відкрити дільницю завадили представники однієї з політсил – учасників виборчого процесу. Також зранку там не було світла.

Спостерігачі вже почали фіксувати перші порушення виборчого законодавства. У селі Коврай Золотоніського району (Плешканівська ОТГ) зафіксований підвоз виборців до дільниці. Голосувати на Золотоніщину їх привезли з сусіднього хутора Леонівщина. Автобус належить ППП “Плешкані”, директором якого є Людмила Іванівна Лисун. Місцеві жителі говорять, що підвоз організував народний депутат Владислав Голуб.

У с.Балаклея Смілянського району висить портрет лідера БПП Петра Порошенка, що може бути розцінено як передвиборча агітація.

У Канівському та Золотоніському районах спостерігачі зафіксували заяви виборців для голосування на дому, надруковані на принтері. Хоча, за законом, вони мають бути написані власноруч.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

​Старі виклики для нової команди

​Старі виклики для нової команди

Партійці Черкащини переймаються освітніми проблемами

Партійці Черкащини переймаються освітніми проблемами

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30