Юлія Тимошенко: Неприйнятні для України умови меморандуму з МВФ скасовуватимемо через Конституційний суд

Президент, маючи абсолютну владу, на жаль, обрав шлях передачі України в управління зовнішнім силам. Черговим свідченням цьому є умови, на які погоджується влада у перемовинах із МВФ.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу».

«Наші фінансові потоки, надра, стратегічні державні підприємства влада віддає міжнародним спекулянтам. А це означає, що й прибутки, які приносять вітчизняні фінансові потоки, наша державна власність, будуть належати вже не українцям, і це вплине на життя кожної людини. За безпорадність і непрофесійність влади пропонують платити звичайним громадянам», – застерегла Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що «Батьківщина» захищатиме національні інтереси України та права людей і від зовнішніх зазіхань, і від зрадницьких дій влади.

«Коли ми отримаємо підписаний варіант меморандуму з МВФ, ми звернемося до Конституційного суду, щоб визнати усі пункти документа, що порушують права громадян, суперечать інтересам держави, безпековим позиціям країни, неконституційними і такими, що не мають і не можуть виконуватися. Я хочу, щоб з нашою Батьківщиною припинили поводитися як з банановою республікою третього світу, я хочу, щоб Україну почали поважати», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що «в країни є ресурси, які дозволяють уникнути боргового ярма, але для цього треба покласти край безладу і припинити нарешті красти». Вже перші результати розслідування парламентської ТСК засвідчили – щонайменше 40 мільярдів гривень не доплачено до державного бюджету лише за рахунок корупційних схем із податком на додану вартість.

«Ми вимагали і вимагаємо термінової зустрічі президента, уряду, РНБО та лідерів фракцій. І вона зараз призначена на вівторок. Президент нарешті зобов’язаний почути, що в країни є ресурсів і коштів навіть більше, ніж він ціною здачі України хоче позичити в МВФ, і немає жодної потреби погоджуватися на всі умови, які нав’язують ззовні», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Визначили переможців футбольних турнірів, ініційованих черкаською «Батьківщиною»

Визначили переможців футбольних турнірів, ініційованих черкаською «Батьківщиною»

Черкаські «батьківщинівці» відзначили День Конституції

Черкаські «батьківщинівці» відзначили День Конституції

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31