Юлія Тимошенко у Черкасах відкрила Центр захисту Черкащан

У вівторок, 13 жовтня, у Черкасах з ініціативи Лідера політичної партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко відкрито Центр захисту Черкащан.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, на відкритті Центру побувала сама Юлія Тимошенко, яка провела круглий стіл, присвячений ключовим проблемам Черкащини.

«Я рада, що сьогодні у Черкасах відкриваємо Центр, до якого люди зможуть прийти як додому, звернутися зі своїми проблемами, своїми бідами. Такі центри ми відкриваємо по всій країні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Представники громадськості, черкащани, які приїхали із різних районів області, змогли поспілкуватися з політиком та поставити найболючіші питання. Це, перш за все, медичні проблеми, зокрема «провал» у лікування хворих на коронавірус, відсутність гідних заробітних плат для лікарів та вчителів, надвисокі комунальні послуги, тощо.

«Саме Центр захисту черкащан стане майданчиком для комунікації громади і політиків. Тут проводитимуть зустрічі депутати від «Батьківщини» всіх рівнів, парламентарі та громадські активісти. Цей офіс працюватиме на зворотній зв’язок між владою і громадою Центр захисту черкащан можна назвати своєрідною громадською приймальною народного депутата Юлії Тимошенко», – зауважив Юрій Тренкін.

Під час спілкування з представниками громад Юлія Тимошенко звернула увагу на важливість місцевих виборів, що мають відбутися 25 жовтня.

«У нас в країні ще ніколи не було таких важливих місцевих виборів. Для цього є дві причини: по-перше, у майбутньому саме через місцеві громади відбуватиметься продаж землі, тому громадам треба мати «армію» професійних людей, які розбиратимуться у цьому питанні. По-друге, величезну кількість повноважень «скидатимуть» саме на міцеві громади, але не забезпечуватимуть це грошима. Тому громади мають бути зацікавленими, щоб ними керували люди, які є фахівцями у фінансових питаннях, в земельному законодавстві, розумітимуть, що робиться із власністю громади. І жорстко відстоювати ці питання, щоб жодного рішення не було прийнято проти інтересів людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко звернулася до США із закликом допомогти Україні у боротьбі з COVID-19 Головне 

Юлія Тимошенко звернулася до США із закликом допомогти Україні у боротьбі з COVID-19 Головне 

Черкаські «батьківщинівці» підписали з фермерами меморандум про співпрацю

Черкаські «батьківщинівці» підписали з фермерами меморандум про співпрацю

Черкаські «батьківщинівці» виступають за проведення всеукраїнського референдуму

Черкаські «батьківщинівці» виступають за проведення всеукраїнського референдуму

Календар новин
Травень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31