Юлія Тимошенко: Війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії

В своїй глибинній суті війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії, і саме зараз наша Україна повинна стати справжньою європейською демократичною успішною державою.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час  Міжнародної конференції-консультації «Організації громадянського суспільства та політичні партії в Білорусі та країнах Люблінського трикутника і військова ситуація у Східній Європі», яку  проводить Фонд Конрада Аденауера у Варшаві.

«Ця війна лише на поверхні виглядає як війна росії проти України. В своїй глибинній суті – це війна диктатури проти демократії. Те, що Україна є демократією – це наша перевага, а не слабкість. Ми вважаємо, що справжня єдність може народитись і втриматись лише через посилення демократії та її складових інституцій та інструментів – політичних партій, парламенту, громадянського суспільства, свободи ЗМІ, сильного місцевого самоврядування і проведення чесних і справедливих виборів», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона переконана, що «саме зараз Україна повинна стати справжньою європейською демократичною успішною державою, а політики мають усвідомлювати свою відповідальність за те, щоб не втратити цей час».

Юлія Тимошенко зауважила, що особливо з урахуванням реалій воєнного стану, на парламенті лежить унікальна відповідальність за те, щоб не лише виграти війну, але й виграти мир, щоб Україна вийшла з цієї війни більш об’єднаною і сильною демократичною державою, сумісною з основними політичними критеріями майбутнього членства в Євросоюзі.

У конференції, яка надає можливість поінформувати про ситуацію в Україні, що склалася через війну росії проти нашої держави, та обговорити нові геополітичні виклики в Європі та світі, беруть участь представники України, Литви, Польщі та Білорусі. «Батьківщину» також представляє народний депутати України Валерій Дубіль.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Тарифи на світло потрібно зменшувати, а не підвищувати, – Юлія Тимошенко

Тарифи на світло потрібно зменшувати, а не підвищувати, – Юлія Тимошенко

Очільник «Батьківщини» бере участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України

Очільник «Батьківщини» бере участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України

Юлія Тимошенко: Треба мати гідність, поважати національні символи, українську мову та історію

Юлія Тимошенко: Треба мати гідність, поважати національні символи, українську мову та історію

Календар новин
Червень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30