Юлія Тимошенко: Війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії

В своїй глибинній суті війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії, і саме зараз наша Україна повинна стати справжньою європейською демократичною успішною державою.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час  Міжнародної конференції-консультації «Організації громадянського суспільства та політичні партії в Білорусі та країнах Люблінського трикутника і військова ситуація у Східній Європі», яку  проводить Фонд Конрада Аденауера у Варшаві.

«Ця війна лише на поверхні виглядає як війна росії проти України. В своїй глибинній суті – це війна диктатури проти демократії. Те, що Україна є демократією – це наша перевага, а не слабкість. Ми вважаємо, що справжня єдність може народитись і втриматись лише через посилення демократії та її складових інституцій та інструментів – політичних партій, парламенту, громадянського суспільства, свободи ЗМІ, сильного місцевого самоврядування і проведення чесних і справедливих виборів», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона переконана, що «саме зараз Україна повинна стати справжньою європейською демократичною успішною державою, а політики мають усвідомлювати свою відповідальність за те, щоб не втратити цей час».

Юлія Тимошенко зауважила, що особливо з урахуванням реалій воєнного стану, на парламенті лежить унікальна відповідальність за те, щоб не лише виграти війну, але й виграти мир, щоб Україна вийшла з цієї війни більш об’єднаною і сильною демократичною державою, сумісною з основними політичними критеріями майбутнього членства в Євросоюзі.

У конференції, яка надає можливість поінформувати про ситуацію в Україні, що склалася через війну росії проти нашої держави, та обговорити нові геополітичні виклики в Європі та світі, беруть участь представники України, Литви, Польщі та Білорусі. «Батьківщину» також представляє народний депутати України Валерій Дубіль.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Жашківщини передали захисникам Старлінки

Партійці Жашківщини передали захисникам Старлінки

Звіт депутата Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Віктора Гончаренка за 2023 рік

Звіт депутата Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Віктора Гончаренка за 2023 рік

Юлія Тимошенко: Влада свідомо знищує індустріальний потенціал України

Юлія Тимошенко: Влада свідомо знищує індустріальний потенціал України

Календар новин
Травень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31