Юлія Тимошенко: Влада має захищати інтереси українців, а не іноземних кредиторів

Якими б складними не були розмови з позичальниками, влада має залишатися на боці власних громадян. Лише тоді переговори можна назвати успішними.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» та розповіла про свій досвід перемовин з МВФ.

«Сьогодні ми говоримо про меморандум з МВФ, апелюючи лише даними, які оприлюднили журналісти. Бо все робиться за спиною в парламенту та людей. Чому жодна фракція не бачила цього меморандуму? Чому цей документ ніде не оприлюднюється, чому він не винесений на розгляд суспільства, чому це робиться за спиною в усього політикуму? Що ви приховуєте?» – запитала лідер «Батьківщини», звертаючись до міністра фінансів Сергія Марченка.

Юлія Тимошенко нагадала, що на відміну від теперішньої ситуації, підписання меморандуму з МВФ у 2008 році відбувалося публічно.

«Було відкрите засідання уряду з пресою, були запрошені представники МВФ – усе відбувалося відкрито, а потім було передано до Верховної Ради», – зазначила вона.

У відповідь на закиди чинного міністра фінансів, якого підтримав колишній міністр економіки Тимофій Милованов, який також був присутній у студії, що уряд Юлії Тимошенко не виконував умови МВФ, лідер «Батьківщини» зауважила, що діяла послідовно і в інтересах людей.

«Просто порівняйте – скільки люди платили тоді, коли працював наш уряд, і скільки платять зараз. За час, що минув, тарифи на газ підвищилися у 14 разів, тарифи на електроенергію – в 10 разів. Можна сьогодні взяти платіжки за газ, воду, тепло та електроенергію 2008-го року та побачити, що під час світової фінансової кризи, під час епідемії грипу H1N1, ми не підвищили тарифів. Ми були абсолютно логічні, вчасно розрахувалися з боргами, але при цьому не зробили нічого проти людей», – зазначила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Визначили переможців футбольних турнірів, ініційованих черкаською «Батьківщиною»

Визначили переможців футбольних турнірів, ініційованих черкаською «Батьківщиною»

Черкаські «батьківщинівці» відзначили День Конституції

Черкаські «батьківщинівці» відзначили День Конституції

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31