Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом ЄНП

4 вересня, в рамках участі у Політичній Асамблеї Європейської народної партії Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президентом  ЄНП, Головою найбільшої фракції в Європарламенті – ЄНП Манфредом Вебером.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої країни, та відносини між нашою державою та країнами ЄС. Окрему увагу було приділено співпраці між «Батьківщиною» та ЄНП.

«Ми зробимо все, щоб Україна перемогла. Європейська народна партія вдячна Вам за те, що Ви і партія «Батьківщина» разом з усіма українцями робите, наближаючи нашу спільну перемогу», – наголосив Манфред Вебер.

У свою чергу Юлія Тимошенко подякувала родині ЄНП за допомогу й підтримку.

«Ми щиро вдячні ЄНП та Вам особисто за підтримку та солідарність у цей історичний час для нашої держави», – сказала вона.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії, перший заступник Голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

4-5 вересня  Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка проходить у Брюсселі.

На Політичній Асамблеї зібралися представники 82 партій і партнерів з 43 країн, в тому числі члени національних парламентів і члени Європейського Парламенту для обговорення європейських виборів у 2024 році, питання безпеки у Європі та війни росії проти України.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії, 9 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Жашківщини передали захисникам Старлінки

Партійці Жашківщини передали захисникам Старлінки

Звіт депутата Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Віктора Гончаренка за 2023 рік

Звіт депутата Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Віктора Гончаренка за 2023 рік

Юлія Тимошенко: Влада свідомо знищує індустріальний потенціал України

Юлія Тимошенко: Влада свідомо знищує індустріальний потенціал України

Календар новин
Травень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31