Завдяки черкаським «батьківщинівцям» хворих на діабет забезпечать інсуліном

Черкаська міська рада підтримала винесену на розгляд партійцями Програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2019 рік.

Це дало можливість виділити з місцевого бюджету 5 млн грн, яких не вистачало для фінансування інсулінозалежних за державною програмою.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, питання про затвердження такої програми на розгляд сесії виніс міський голова Черкас, керівник обласної партійної організації Анатолій Бондаренко.

«На жаль, через те, що держава не в повному обсязі профінансувала програму, за якою хворі можуть безкоштовно отримати інсулін, вирішення проблеми лягло на плечі місцевих громад. Проте, хворі на цукровий діабет не повинні страждати від того, що держава не в повному обсязі виконує свої зобов’язанняЛюдські життя – завжди в пріоритеті», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Політик повідомив, що частину коштів віднайшли в середині галузі силами департаменту охорони здоров’яще 3,5 млн – за рахунок зменшення видатків на заходи із розвитку та збереження вулично-дорожньої мережі міста (зимове та літнє утримання доріг). Коли держава поверне ці кошти, їх спрямують на ті напрямки, з яких зараз забрали.

За це проголосувало 30 депутатів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Представник «Батьківщини» взяв участь у Форумі розвитку ОСББ

Представник «Батьківщини» взяв участь у Форумі розвитку ОСББ

Анатолій Бондаренко: Уряд не чує місцеву владу

Анатолій Бондаренко: Уряд не чує місцеву владу

Великий земельний обман влади

Великий земельний обман влади

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
4
5
6
7
8
9
10
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30