Заява Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Вчора, 24.05.2018 р., зухвало розстріляно депутата обласної ради від фракції «Батьківщина», екс-заступника міського голови Сергія Гуру. Інцидент стався під час нападу невідомого на офіс депутата.

Вбивство депутата фактично серед білого дня у центрі міста – це свідчення того, що у місті процвітає криміналітет, який останнім часом рветься до влади.

Це уже не перша гучна справа у Черкасах. Натомість правоохоронні органи бездіють. Досі не розслідувано низку кримінальних справ, що обурює суспільство.

У липні 2017 року невідомі погрожували міському голові Черкас Анатолію Бондаренку. Тоді йому у поштову скриньку підкинули корпус від гранати Ф-1, в якому була записка з погрозами.

У вересні минулого року був застрелений депутат Черкаської міської ради Михайло Бінусов, який незадовго до цього був призначений виконуючим обов’язки директора департаменту ЖКК ЧМР та мав на меті розкрить корупційні схеми відмивання коштів.

Та не зважаючи на ці всі кричущі випадки, правоохоронні органи не розслідували жодної кримінальної справи. Все це призводить до того, що у місті фактично панує беззаконня та розгул криміналітету.

Черкаська «Батьківщина» закликає правоохоронні органи розслідувати кримінальні справи, знайти винуватців, притягнути їх до відповідальності, навести лад у місті, забезпечити громадський порядок та безпеку мешканців міста.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

Черкаський “батьківщинівець” не йтиме до парламенту по 194 округу

​Старі виклики для нової команди

​Старі виклики для нової команди

Партійці Черкащини переймаються освітніми проблемами

Партійці Черкащини переймаються освітніми проблемами

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30